Boc-AEEA CAS 108466-89-3
Produkto pavadinimas: Boc-AEEA
CAS NR.:108466-89-3
Kitas pavadinimas: Boc-NH-PEG2-CH2COOH
Išvaizda: Giliai geltona riebi medžiaga
TNN specializuojasi maisto priedų, farmacinių ingredientų, kosmetikos žaliavų, smulkių cheminių medžiagų ir kt.
Aprašymas
Produktų aprašymas

| Produkto pavadinimas | Boc-NH-PEG2-CH2COOH |
| CAS NR. | 108466-89-3 |
| Grynumas | >98% |
| Alkoholis | be alkoholio |
| Pakuotės tipas | PP maišelis / kartoninis kibiras |
| Medžiaga | farmacijos tarpiniai produktai |
| Lapo dydis | 1kg/10kg/20kg |
| Gaminio svoris | 1,2 kg / 12 kg / 23 kg |
| Skaičiuoja | 1kg/maišelis 10kg/kibiras 20kg/kibiras |
| Sertifikatai | ISO9001 |
| Galiojimo laikas | 24 mėn |
| MOQ | 100 g |
Funkcijos
Boc-AEEA (CAS: 108466-89-3) yra struktūriškai išskirtinis daugiafunkcis biokonjugacijos jungiklis, kuris atlieka pagrindinį vaidmenį šiuolaikinėje medicinos chemijoje ir medžiagų moksle. Jo molekulinė architektūra integruoja Boc apsaugotą amino grupę, hidrofilinį dimerinį etilenglikolio (PEG₂) segmentą ir galinę karboksilo grupę, sudarant trifunkcinę platformą, galinčią tiksliai manipuliuoti sudėtingose sintezėse. Dėl šio unikalaus dizaino jis yra idealus tiltas įvairiems funkciniams moduliams sujungti, plačiai naudojamas kuriant naujoviškus gydymo metodus ir gaminant pažangias medžiagas.
Biofarmacijos srityje pagrindinė šio junginio vertė slypi išskirtiniame molekuliniame tiltelyje. Kaip pagrindinis tarpinis produktas pažangiausiuose peptidiniuose vaistuose, tokiuose kaip semaglutidas, tirzepatidas, retagliutidas ir ilgai veikiančių augimo hormonų, jis įgalina stabilų ryšį tarp aktyvių peptidų segmentų ir funkcinių grupių (pvz., riebalų rūgščių šoninių grandinių). PEG segmentas žymiai padidina molekulės tirpumą vandenyje ir biologinį suderinamumą, o Boc apsauginė grupė užtikrina amino grupių stabilumą ir valdymą daugiapakopėje sintezėje, kuri yra labai svarbi kuriant struktūriškai tikslius ilgai veikiančius terapinius agentus.
Be tradicinės vaistų sintezės, Boc{0}}AEEA demonstruoja unikalius pranašumus medžiagų mokslo srityje. Karboksilo grupė jos gale ir Boc-apsaugota amino grupė tarnauja kaip veiksmingos kryžminio-sujungimo vietos, leidžiančios polimerų grandines sujungti per reakcijas, tokias kaip amidinimas, suformuojant trijų-dimensijų tinklo struktūrą su padidintu mechaniniu stiprumu, terminiu stabilumu ir kontroliuojamomis skilimo savybėmis. Dėl šios charakteristikos jis yra labai svarbus elementas ruošiant didelio našumo hidrogelius, išmaniuosius klijus ir funkcines dangas, teikiant pažangius medžiagų sprendimus audinių inžinerijai ir vaistų-kontroliuojamo atpalaidavimo sistemoms.
Be to, šio junginio amfifilinis pobūdis leidžia jį plačiai pritaikyti smulkiosios chemijos pramonėje. Jo PEG segmentas gali tarnauti kaip hidrofilinė galvutės grupė naujoms aktyviosioms paviršiaus medžiagoms ir emulsikliams sintetinti, o taip pat veikia kaip vertingas tarpinis produktas kuriant biojutiklius, molekulinius zondus ir kitas smulkias chemines medžiagas. Šis įvairių sričių -domenų universalumas visiškai parodo Boc-NH-PEG₂-CH₂COOH, kaip pažangios cheminės priemonės molekulės, teikiančios esminę techninę paramą susiejant biofarmacinius preparatus ir medžiagų naujoves, svarbą.
Pakavimas Ir Pristatymas

pakuotė 1kg/maišelis 10kg/kibiras 20kg/kibiras
Gamykla
Mūsų gamykla ir įranga
TNN PADARYK GYVENIMĄ GERĄ.




Kodėl pasirinkote TNN



Populiarus Žymos: boc-aeea cas 108466-89-3, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba, pigu, nuolaida, maža kaina, nemokamas pavyzdys









