Fmoc-N-Me-Arg(pbf)-OH CAS 913733-27-4
Produkto pavadinimas: Fmoc-N-Me-Arg(pbf)-OH
CAS NR.:913733-27-4
Išvaizda: balti milteliai
TNN specializuojasi maisto priedų, farmacinių ingredientų, kosmetikos žaliavų, smulkių cheminių medžiagų ir kt.
Aprašymas
Produktų aprašymas

| Produkto pavadinimas | Fmoc-N-Me-Arg(pbf)-OH |
| CAS NR. | 913733-27-4 |
| Grynumas | >97% |
| Alkoholis | be alkoholio |
| Pakuotės tipas | PP maišelis/kartoninis kibiras |
| Medžiaga | farmacijos tarpiniai produktai |
| Lapo dydis | 1kg/10kg/20kg |
| Gaminio svoris | 1,2 kg / 12 kg / 23 kg |
| Skaičiuoja | 1kg/maišelis 10kg/kibiras 20kg/kibiras |
| Sertifikatai | ISO9001 |
| Galiojimo laikas | 24 mėn |
| MOQ | 100 g |
Funkcijos
Fmoc-N-Me-Arg (Pbf) - OH (CAS: 913733-27-4) yra labai funkcionalizuotas aukštesnės -eilės arginino darinys, kuris yra pagrindinis sintetinis modulis, skirtas tiksliam farmacijos struktūriniam reguliavimui šiuolaikinėje chemijoje. Jo molekulinė struktūra sujungia Fmoc apsaugotą amino, N-metilintą modifikuotą pagrindinę grandinę ir Pbf apsaugotą guanidiną, todėl tai yra pagrindinė priemonė kuriant novatoriškus peptidinius vaistus, pasižyminčius padidintu metaboliniu stabilumu ir specifiniu biologiniu aktyvumu.
Pagrindinė šio junginio vertė slypi sinergetiniame peptidų struktūros stiprinimo efekte. N-metilinimo modifikacija žymiai padidina peptidų atsparumą proteazių skilimui, sumažindama amidinių jungčių vandenilio jungčių donorystės gebėjimą, kartu pagerindama jų membranų pralaidumą, o tai labai svarbu kuriant geriamuosius peptidinius vaistus. Po apsaugos pašalinimo visa guanidino struktūra gali užtikrinti svarbią katijonų - π sąveiką ir vandenilio jungties atpažinimo galimybes, užtikrinant, kad peptidai išlaikytų aukštą -intensyvumą ir labai selektyvų ryšį su tiksliniais baltymais, tokiais kaip kinazės ar receptoriai.
Sintetinės chemijos lygiu molekulė pasižymi puikiu ortogoninės apsaugos suderinamumu. Fmoc apsauginė grupė gali būti švelniai pašalinta esant standartinėms šarminėms sąlygoms, todėl ji tinkama cikliniam pratęsimui kietosios -fazės peptidų sintezėje; Pbf apsauginė grupė selektyviai pašalinama rūgštinėmis sąlygomis, kad būtų užtikrintas guanidino funkcinės grupės stabilumas sintezės proceso metu. Ši savybė leidžia tyrėjams tiksliai įterpti modifikuotus arginino likučius į konkrečias polipeptidinės grandinės vietas, o tai suteikia galimybę sistemingai tirti struktūros -aktyvumo ryšius.
Remiantis šiomis savybėmis, Fmoc{0}}N-Me-Arg (Pbf) - OH turi plačias taikymo perspektyvas biomedicinos srityje. Tai ne tik svarbus struktūrinis vienetas kuriant naujus terapinius peptidus (ypač kandidatus į vaistus, kuriems reikalingas didesnis stabilumas ir peroralinis biologinis prieinamumas), bet ir cheminis zondas, tiriantis arginino vaidmenį baltymų ligandų sąveikoje, suteikiantis unikalią molekulinę priemonę vaistų projektavimui ir cheminės biologijos tyrimams.
Pakavimas Ir Pristatymas

pakuotė 1kg/maišelis 10kg/kibiras 20kg/kibiras
Gamykla
Mūsų gamykla ir įranga
TNN PADARYK GYVENIMĄ GERĄ.




Kodėl pasirinkote TNN



Populiarus Žymos: fmoc-n-me-arg(pbf)-oh cas 913733-27-4, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba, pigu, nuolaida, maža kaina, nemokamas pavyzdys









