Fmoc - Lys (alloc) - oh CAS 146982-27-6
Produkto pavadinimas: fmoc - Lys (alloc) - oh
CAS Nr .:146982-27-6
Išvaizda: balti milteliai
TNN specializuojasi maisto prieduose, farmacijos ingredientuose, kosmetinėje žaliavoje, smulkiose chemikaluose ir kt. Prašome nedvejodami klausytis, ar turite kokių nors poreikių.
Aprašymas
Produktų aprašymas

| Produkto pavadinimas | Fmoc - lys (alloc) - oh |
| CAS Nr. | 146982-27-6 |
| Grynumas | >99% |
| Alkoholis | be alkoholio |
| Pakuotės tipas | PP maišas/kartono kibiras |
| Medžiaga | Farmacijos tarpiniai produktai |
| Lakšto dydis | 1 kg/10 kg/20 kg/100 kg |
| Prodcut svoris | 1,2 kg/12 kg/23kg/115 kg |
| Skaičiuoja | 1 kg/krepšys 10 kg/kibiras 20 kg/kibiras 100 kg/kibiras |
| Pažymėjimai | ISO9001 |
| Galiojimo laikas | 24 mėnesiai |
| Moq | 100 g |
Funkcijos
FMOC Lys (Alloc) - OH yra funkcinis aminorūgščių statybinis blokas, vaidinantis kritinį vaidmenį pažengusioje peptidų sintezėje. Jos molekulinės struktūros amino grupes modifikuoja dvi ortogonalinės apsaugos grupės: FMOC (fluorenilmetoksikarbonil) ir Allloc (alilsias oksikarbonilas), todėl tai yra svarbi pradinė medžiaga ir tarpinė sudėtingų peptidų sintezei (pvz., Semaglutidą) ir baltymus.
Pagrindinė FMOC LYS (ALLOC) - OH vertė slypi puikioje funkcinės grupės apsaugos gebėjime. Esant rūgštinėms kietųjų - fazės peptidų sintezės sąlygoms, FMOC grupė gali egzistuoti stabiliai, o per specifinį Pd (0) katalizatorių, paskirstymo apsaugą grupę galima selektyviai pašalinti neutraliomis sąlygomis, taip tiksliai atpalaiduojant aktyvią lizino šoninės grandinės amino grupę. Ši ortogoninės apsaugos strategija suteikia ypač aukštą reakcijos valdymą ir lankstumą vėlesnėms modifikacijoms konkrečiose polipeptido grandinės vietose. Remiantis šia savybe, FMOC Lys (alloc) - OH taikymas žymiai viršijo tradicinės peptidų sintezės apimtį. Cheminės biologijos srityje tai yra ideali tikslaus biologinių konjugatų konstrukcijos platforma. Selektyviai nuvertindami paveiktas amino grupes, tyrėjai gali juos specialiai susieti su įvairiomis funkcinėmis molekulėmis (tokiomis kaip fluorescenciniai zondai, tiksliniai ligandai, ląstelių toksinai ir kt.), Kad sukurtų naujas bioaktyvias molekules, įskaitant tikslinius anti - naviko vaistus ir labai efektyvius antibakterinius atstovus.
Pati jo FMOC grupė pasižymi savęs - surinkimo į hidrogelius savybes, kurios įgalina FMOC Lys (alloc) - Oh, o OH, kad būtų galima naudoti kaip pagrindinę komponentą, kad būtų galima paruošti intelektualius hidrogelius, nanopluošto pastolius ir kitas medžiagas, turinčias specifines fizines ir chemines savybes ir biologines funkcijas.
Pakavimas ir pristatymas

supakuokite į 1 kg/maišą 10 kg/kibiras 20 kg/kibiras
Gamykla
Mūsų gamykla ir virpėjimas
TNN pagerina jūsų gyvenimą.




Kodėl pasirenkate TNN



Populiarus Žymos: FMOC - Lys (Alloc) - OH CAS 146982-27-6, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla









