N-Fmoc-7-metil-L-triptofanas CAS 1808268-53-2
Produkto pavadinimas: N-Fmoc-7-metil-L-triptofanas
CAS NR.:1808268-53-2
Kitas pavadinimas: Fmoc-7-Me-Trp-OH
Išvaizda: balti milteliai
TNN specializuojasi maisto priedų, farmacinių ingredientų, kosmetikos žaliavų, smulkių cheminių medžiagų ir kt.
Aprašymas
Produktų aprašymas

| Produkto pavadinimas | N-Fmoc-7-metil-L-triptofanas |
| CAS NR. | 1808268-53-2 |
| Grynumas | >98% |
| Alkoholis | be alkoholio |
| Pakuotės tipas | PP maišelis / kartoninis kibiras |
| Medžiaga | farmacijos tarpiniai produktai |
| Lapo dydis | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Gaminio svoris | 1,2 kg / 12 kg / 23 kg / 115 kg |
| Skaičiuoja | 1kg/maišas 10kg/kibiras 20kg/kibiras 100kg/kibiras |
| Sertifikatai | ISO9001 |
| Galiojimo laikas | 24 mėn |
| MOQ | 100 g |
Funkcijos
N-Fmoc-7-metil-L-Triptofanas CAS: 1808268-53-2 yra pagrindinis pažangus tarpinis produktas, suteikiantis peptidiniams vaistams galią, modifikuojant konkrečios vietos metilinimą. Septintoje triptofano indolo žiedo padėtyje esanti metilo grupė dėl unikalių sterinių kliūčių ir hidrofobinio poveikio sistemingai optimizuoja gydomųjų peptidų vaistų savybes, parodydama didelę vertę kuriant naujos kartos veiksmingus, ilgalaikius ir saugius peptidų terapijos būdus.
Pagrindinis šios molekulės veikimo mechanizmas yra daugybė teigiamų poveikių, kuriuos sukelia jos metilo modifikacija. 7-metilo įvedimas pirmiausia veiksmingai apsaugo peptidinę grandinę nuo sterinių kliūčių, todėl proteazėms sunku atpažinti ir skaidytis, taip žymiai padidindamas peptidų molekulių metabolinį stabilumą ir padėdamas struktūrinį pagrindą, pailgindamas vaistų pusinės -tarpio gyvenimą in vivo. Tuo pačiu metu ši metilinimo modifikacija vidutiniškai padidina molekulės hidrofobiškumą, o tai padeda pagerinti jos sąveiką su ląstelės membrana ir, kaip tikimasi, sustiprins peptido gebėjimą kirsti biologinius barjerus, tokius kaip kraujo ir smegenų barjeras, sudarydamas sąlygas vystytis centrinės nervų sistemos ligų gydymui.
Kuriant ir taikant vaistus, šių savybių sinerginis poveikis tiesiogiai virsta reikšmingais klinikiniais pranašumais. Peptidiniai vaistai, sukurti remiantis Fmoc-7-Me-Trp-OH, gali ne tik sumažinti vartojimo dažnumą ir pagerinti paciento sutikimą dėl pagerėjusio stabilumo, bet ir sumažinti reikiamą dozę dėl padidėjusio jų pristatymo efektyvumo. Dar svarbiau, kad šis tikslus vietinis modifikavimas padeda optimizuoti peptidų ir taikinių sąveikos konformaciją, sumažinant poveikį, nepakenkiant taikiniams, išlaikant ar net padidinant terapinį veiksmingumą, galimai sumažinant mažą toksiškumą ir šalutinį poveikį, pagerinant gydymo laikotarpį ir bendrą saugumą.
Pakavimas Ir Pristatymas

pakuotė 1kg/maišelis 10kg/kibiras 20kg/kibiras
Gamykla
Mūsų gamykla ir įranga
TNN PADARYK GYVENIMĄ GERĄ.




Kodėl pasirinkote TNN



Populiarus Žymos: n-fmoc-7-metil-l-triptofanas cas 1808268-53-2, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba, pigu, nuolaida, žema kaina, nemokamas pavyzdys









