Boc-His(Trt)-Aib-OH CAS 2061897-68-3
Produkto pavadinimas: Boc-His(Trt)-Aib-OH
CAS NR.:2061897-68-3
Išvaizda: balti milteliai
TNN specializuojasi maisto priedų, farmacinių ingredientų, kosmetikos žaliavų, smulkių cheminių medžiagų ir kt.
Aprašymas
Produktų aprašymas

| Produkto pavadinimas | Boc-His(Trt)-Aib-OH |
| CAS NR. | 2061897-68-3 |
| Alkoholis | be alkoholio |
| Pakuotės tipas | PP maišelis / kartoninis kibiras |
| Medžiaga | farmacijos tarpiniai produktai |
| Lapo dydis | 1kg/10kg/20kg |
| Gaminio svoris | 1,2 kg / 12 kg / 23 kg |
| Skaičiuoja | 1kg/maišelis 10kg/kibiras 20kg/kibiras |
| Sertifikatai | ISO9001 |
| Galiojimo laikas | 24 mėn |
| MOQ | 100 g |
Funkcijos
Boc His (Trt) - Ab OH (CAS: 2061897-68-3) yra tiksliai sukurtas pažangus nenatūralus aminorūgščių darinys, kuris atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant šiuolaikinius peptidinius vaistus. Jo molekulinė struktūra apima Boc apsaugotą - amino, Trt apsaugotą histidino imidazolo žiedą ir Aib (- aminoizosviesto rūgšties) liekaną su unikaliu konformaciniu apribojimu, todėl tai yra pagrindinis statybinis blokas kuriant aukščiausios klasės terapinius peptidus.
Kuriant peptidinius vaistus, vadovaujantis struktūrine biologija, šis junginys demonstruoja puikią molekulinės inžinerijos vertę. Aib likučių įvedimas į peptidų grandinę įveda reikšmingus konformacinius suvaržymus, efektyviai skatinant stabilios alfa spiralės arba 310 spiralės struktūrų susidarymą, o tai labai svarbu norint palaikyti specifinę peptidų ir tikslinių baltymų sąveiką. Tuo pačiu metu jo histidino liekana ne tik tarnauja kaip pagrindinė metalo jonų koordinavimo vieta po apsaugos pašalinimo, bet ir dažnai dalyvauja kataliziniuose procesuose ar molekuliniame biologiškai aktyvių peptidų atpažinime. Dėl šios struktūrinės charakteristikos jis yra strateginis tarpinis produktas optimizuojant medžiagų apykaitos ligų gydymo vaistų, tokių kaip semaglutidas, tilpotidas ir ritaglutidas, struktūros{4}}aktyvumo ryšį.
Šios tarpinės medžiagos stačiakampės apsaugos strategija suteikia didelį lankstumą ją taikant. Boc grupę galima selektyviai pašalinti rūgštinėmis sąlygomis, o Trt grupę taip pat galima pašalinti švelniomis rūgštinėmis sąlygomis. Šis suderinamumas leidžia tiksliai kontroliuoti seką peptidų sintezės procesuose. Remiantis šia charakteristika, Boc His (Trt) - Ab OH plačiai naudojamas kuriant tikslios trimatės - struktūrų bioaktyvius peptidus, ypač būtinus kuriant vaistus, kuriems reikalingi specifiniai antriniai domenai arba metalo surišimo vietos.
Be vaistų kūrimo, šio junginio molekulinės savybės taip pat išplečia jo galimą pritaikymą kitose srityse. Jo apsauginė histidino Trt struktūra gali būti efektyvus pereinamųjų metalų jonų surinkimo įrenginys, parodantis sunkiųjų metalų chelatinimo ir sodrinimo naudojimo vertę; Stabilus chiralinis centras ir reaktyvumas daro jį svarbia pradine medžiaga sudėtingoms chiralinėms molekulėms sintetinti, suteikiant naujų galimybių cheminės biologijos tyrimams ir smulkių cheminių medžiagų kūrimui.
Pakavimas Ir Pristatymas

pakuotė 1kg/maišelis 10kg/kibiras 20kg/kibiras
Gamykla
Mūsų gamykla ir įranga
TNN PADARYK GYVENIMĄ GERĄ.




Kodėl pasirinkote TNN



Populiarus Žymos: boc-his(trt)-aib-oh cas 2061897-68-3, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba, pigu, nuolaida, žema kaina, nemokamas pavyzdys









