AEEA.HCl CAS 134979-01-4
Produkto pavadinimas: AEEA.HCl
CAS NR.:134979-01-4
Išvaizda: balti milteliai
TNN specializuojasi maisto priedų, farmacinių ingredientų, kosmetikos žaliavų, smulkių cheminių medžiagų ir kt.
Aprašymas
Produktų aprašymas

| Produkto pavadinimas | AEEA.HCl |
| CAS NR. | 134979-01-4 |
| Grynumas | >99% |
| Alkoholis | be alkoholio |
| Pakuotės tipas | PP maišelis / kartoninis kibiras |
| Medžiaga | farmacijos tarpiniai produktai |
| Lapo dydis | 1kg/10kg/20kg |
| Gaminio svoris | 1,2 kg / 12 kg / 23 kg |
| Skaičiuoja | 1kg/maišelis 10kg/kibiras 20kg/kibiras |
| Sertifikatai | ISO9001 |
| Galiojimo laikas | 24 mėn |
| MOQ | 100 g |
Funkcijos
AEEA·HCl (CAS: 134979-01-4) yra labai universalus cheminis statybinis blokas, plačiai pritaikytas. Jo unikali molekulinė struktūra-, kurios viename gale yra pirminis aminas, o kitame – pirminis alkoholis, sujungtas per etoksi grandinę-, atlieka pagrindinį vaidmenį aukštųjų technologijų srityse, tokiose kaip farmacija, medžiagų mokslas ir smulkiosios cheminės medžiagos. Hidrochlorido druskos forma žymiai padidina junginio stabilumą ir reakcijos valdymą, todėl jis ypač tinkamas didelio masto pramoninei gamybai.
Farmacijos pramonėje AEEA·HCl yra pagrindinė pradinė medžiaga siekiant ilgalaikio peptidinių vaistų veiksmingumo. Jis plačiai naudojamas hidrofilinėms šoninėms grandinėms sukurti pažangiausiuose vaistuose, tokiuose kaip semaglutidas, tirzepatidas, retagliutidas ir ilgai veikiančiuose augimo hormonuose. Įvedant šį lankstų PEG-panašų segmentą į molekulinę struktūrą per aminogrupę, jis žymiai pagerina vaisto tirpumą ir padidina jungimosi afinitetą su serumo albuminu, taip iš esmės pailgindamas vaisto pusinės{5}}periodį. Šis pagrindinis struktūrinis vienetas yra būtinas norint įgalinti kartą-savaitę dozavimo režimus.
Be polipeptidinių vaistų, šis junginys demonstruoja išskirtinį sintetinės chemijos universalumą. Jo galinės amino ir hidroksilo grupės yra aktyvios reaktyviosios vietos, dalyvaujančios svarbiose reakcijose, tokiose kaip amidinimas ir esterifikacija, todėl tai yra ideali jungiamoji ranka kuriant sudėtingas molekules. Ši savybė leidžia jį naudoti kaip gyvybiškai svarbų reagentą arba apsauginės grupės pirmtaką organinėje sintezėje, palengvinant didelio našumo polimerų, specialių aktyviųjų paviršiaus medžiagų ir funkcinių dažiklių gamybą.
Be to, AEEA·HCl taikymas medžiagų moksle ir biotechnologijoje nuolat plečiasi. Dvifunkcinės grupės charakteristikos molekulinėje struktūroje daro jį idealiu kryžminio-jungimo agentu, tinkančiu hidrogeliams, klijams ir išmaniosioms dangoms, pasižyminčioms specifiniu mechaniniu stiprumu, terminiu stabilumu arba reaguojančiomis skilimo funkcijomis. Kartu, kaip tarpinė biokonjugacijos svirtis, ji veiksmingai sujungia vaistų molekules su antikūnais, baltymais arba tiksliniais ligandais, vaidindama nepakeičiamą vaidmenį kuriant naujus antikūnų-vaistų konjugatus ir diagnostinius reagentus, teikdama pažangius cheminius sprendimus tiksliajai medicinai.
Pakavimas Ir Pristatymas

pakuotė 1kg/maišelis 10kg/kibiras 20kg/kibiras
Gamykla
Mūsų gamykla ir įranga
TNN PADARYK GYVENIMĄ GERĄ.




Kodėl pasirinkote TNN



Populiarus Žymos: aeea.hcl cas 134979-01-4, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba, pigu, nuolaida, maža kaina, nemokamas pavyzdys









